tel: 605-254-434

e-mail: rowifol@gmail.com 

Nasza oferta

Oferta opakowań foliowych

 

Oferta opakowań foliowych

Jako producent opakowań foliowych oferujemy szeroką gamę produktów z folii PP, PE, CAST o rożnej grubości i szerokości. Woreczki robimy na indywidualne zamówienie klienta.

 

Nasze wyroby

Przede wszystkim są trwałe i estetyczne. Produkowane są z tworzywowych sztucznych, z folii PP i PE. Folia PP jest bezbarwna, co pozwala na identyfikację produktu z zewnątrz opakowania. Ponadto stanowi alternatywę wobec torebek papierowych. Dodatkowo nasze produkty, dzięki dużej różnorodności dostępnych typów opakowań, znajdą szerokie zastosowanie w wielu branżach. Na przykład do pakowania ubrań, tkanin, kwiatów, biżuterii, artykułów papierniczych, gazet, artykułów spożywczych itp.

 

Rodzaje folii

Polietylen (PE) to tworzywo o bardzo wysokim stopniu spolimeryzowania. Folia ta charakteryzuje się:

- małą przenikliwością pary wodnej

- odpornością na niską temperaturę

- wysoką wytrzymałością mechaniczną

- elastycznością

- dobrymi właściwościami elektroizolacyjnymi

 

Polipropylen (PP) to tworzywo o najmniejszej gęstości wśród stosowanych polimerów. Oferowane w naszej ofercie opakowania z folii PP wykorzystywane są do pakowania towarów przemysłowych, jak i produktów spożywczych.  Charakteryzuje ją:

- estetyczny wygląd

- trwałość

- łatwość obróbki

 

Rodzaje woreczków

- proste

- z taśmą klejącą

- bez taśmy klejącej

- z euwozawieszką

- stożkowe/rożki

- woreczki na cukierki

- z dziurką do odprowadzania powietrza

- z nadrukiem

 

Dzięki dużej różnorodności dostępnych typów worków foliowych nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu klientów.

 

 

 

Podsumowując zachęcamy Państwa do korzystania z oferty firmy ROWI-FOL. Nasze opakowania produkowane są na zamówienie i w pełni dostosowywane do wymagań klienta. Ponadto  naszymi priorytetami są przede wszystkim wysoka jakość oraz zadowolenie klienta.

Jako producent opakowań foliowych staramy się realizować swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Podejmując z nami współpracę zrobimy wszystko, aby zarówno cena, jak i jakość otrzymanych towarów spełniły Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.